KIWI 1 KG
Najniža danas
3,39 €
3,39 €/kg · u 1 lancu
u lancu Trgovina Krk
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Trgovina Krk 3,39 €3,39 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 7 dana naših zapisa: 3,39 € (3.10.)
3,39 €
27.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 08014678003029
- Trgovina Krk
-
3,39 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111001, 3.10.2026. (Dubasljanska 80, MALINSKA)
Druge veličine
- BURN BURN APPLE KIWI 0,25 L LIMENKAnajniže u Plodinama 1,09 €4,36 €/l
- KIWInajniže u lancu Djelo Vodice 2,59 €
- KIWI KIWI SPUZVICA ZA POLIRANJE 6 ML CRNAnajniže u Plodinama 3,05 €508,33 €/l
- SENS.EN.LI-KIW.250mlnajniže u Ribolu 1,01 €4,04 €/l
- KIWI VOSAK 75 ml NEU TRALnajniže u Studencu akcija 1,90 €25,33 €/l
- POGON KOOLTURA D.O.O E-CIG.KIWI GO TANGERINE ICE 20MGnajniže u Bosi 6,60 €