TUNA KOMADIĆI U MASLI. ULJU 300g
Najniža danas
3,79 €
12,63 €/kg · u 1 lancu
u Eurospinu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Eurospin 3,79 €12,63 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 6 dana naših zapisa: 3,79 € (3.10.)
3,79 €
27.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 08005850232320. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Eurospin
-
3,79 € (+0%)
Izvor: cjenik Eurospin, trgovina 310002, 3.10.2026. (I Štefanovecki zavoj 12, Zagreb)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- Eva TUNA EVA KOMADI MAS.ULJE 160 gnajniže u Tommyju akcija 2,75 €17,19 €/kg
- EVA TUNA KOMADI MASL.ULJE 4X80 gnajniže u Tommyju akcija 5,65 €17,66 €/kg
- EVA TUNA KOM. 2x80 g EVA MASL.ULJEnajniže u Studencu akcija 2,00 €0,21 €/kg
- ULTRA PLUS TUNA KOMADI 3*80 g MASL.ULJE ULTRAnajniže u lancu Djelo Vodice 3,29 €13,71 €/kg
- TUNA MAS.ULJE 80 g EVAnajniže u Stridonu 1,76 €22,00 €/kg
- Deluxe Tuna komadi u maslinovom uljunajniže u Lidlu 2,49 €13,11 €/kg