Philadelphia Namaz sirni losos34%m.m175g
1,50 €
8,57 €/kg · u 5 lanaca
u lancu Stanic
Prosječna
2,87 € 5 lanaca
Najviša
3,89 € u lancu Jadranka
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 28.9. do 3.10.
Po lancima
- Stanic 1,50 €8,57 €/kg
- Kauflandakcija 2,19 €12,51 €/kg
- Plodine 3,39 €19,37 €/kg
- Spar 3,39 €19,37 €/kg
- Jadranka 3,89 €22,23 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 07622202301032. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Stanic
-
1,50 €
Izvor: cjenik Stanic, trgovina 147, 3.10.2026. (KOPRIVNICA)
- Kaufland
-
2,19 €; akcija je počela prije naših zapisa
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Plodine
-
3,39 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Spar
-
3,39 € (+0%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87003, 3.10.2026. (sibenik put vida 6)
- Jadranka
-
3,89 € (+35%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- PHILADELPHIA SIR NAM PHILADELPHIA NATUR XL 300 gnajniže u Tommyju 3,19 €10,63 €/kg
- PHILADELPHIA SIR NAM PHILADELPHIA NATUR 175gnajniže u Kauflandu akcija 2,19 €12,51 €/kg
- Philadelphia Philadelphia bez laktoze sirni nam.150 gnajniže u Kauflandu akcija 2,19 €14,60 €/kg
- PHILADELPHIA PHILADELPHIA BALANCE 175 G KRAFT STANICnajniže u Kauflandu akcija 2,19 €12,51 €/kg
- PHILADELPHIA PHILADELPHIA ZACIN 175 G KRAFT STANICnajniže u Kauflandu akcija 2,19 €12,51 €/kg
- HL. SIRNI PROIZVODI PHILADELPHIA PHILADELPHIA NATUR 1,65 kg MONDELEZnajniže u lancu Stanic 17,99 €10,90 €/kg