ODSTR.MRLJA VANISH WHITE 2 L
10,99 €
5,50 €/l · u 5 lanaca
u lancu Vrutak
Prosječna
12,36 € 5 lanaca
Najviša
14,29 € u KTC-u
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 28.9. do 3.10.
Po lancima
- Vrutak 10,99 €5,50 €/l
- Konzumakcija 11,19 €5,59 €/l
- Metro 11,36 €5,68 €/l
- Spar 13,99 €7,00 €/l
- KTC 14,29 €7,14 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 05999109563248. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Vrutak
-
10,99 €
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- Konzum
-
11,19 €; akcija je počela prije naših zapisa (-20%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0158, 3.10.2026. (KRALJA DRŽISLAVA 22, SPLIT)
- Metro
-
11,36 € (-20%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
- Spar
-
13,99 € (-2%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 8701, 3.10.2026. (zadar bleiburskih zrtava 18)
- KTC
-
14,29 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- Vanish gel za odstr. mrlja whitenajniže u Sparu 8,49 €2,83 €/l
- Vanish Whitenajniže u Kauflandu 8,99 €9,27 €/kg
- VANISH VANISH LIQUID 1,5 L WHITEnajniže u Kauflandu akcija 5,29 €3,53 €/l
- VANISH VANISH LIQ 2L WHITE OXI*najniže u lancu Jadranka akcija 10,99 €5,50 €/l
- VANISH VANISH LIQUID 3 L WHITEnajniže u Lidlu 8,99 €3,00 €/l
- Vanish ODSTR.MRLJA VANISH WHITE 1 Lnajniže u KTC-u 3,99 €3,99 €/l