SIR CHEDDAR VINTAGE 200g
2,75 €
13,75 €/kg · u 6 lanaca
u Stridonu
Prosječna
4,09 € 6 lanaca
Najviša
5,25 € u Studencu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Stridon 2,75 €13,75 €/kg
- Dukat 3,39 €16,95 €/kg
- Konzum 4,39 €21,95 €/kg
- Spar 4,39 €21,95 €/kg
- Tommy 4,39 €21,95 €/kg
- Studenac 5,25 €26,25 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 05017838821634. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Stridon
-
2,75 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.76, 3.10.2026. (Ivana Keleka 83a, Sesvete)
- Dukat
-
3,39 € (+0%)
Izvor: cjenik Dukat, trgovina 730001, 3.10.2026. (dolac-2, zagreb)
- Konzum
-
4,39 € (+0%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0158, 3.10.2026. (KRALJA DRŽISLAVA 22, SPLIT)
- Spar
-
4,39 € (-4%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 8701, 3.10.2026. (zadar bleiburskih zrtava 18)
- Tommy
-
4,39 € (+0%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Studenac
-
5,25 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina T100, 3.10.2026. (Četvrt Ribnjak 17, OMIŠ)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- CHEDDAR MINI VINTAGE 200 gnajniže u Kauflandu 4,99 €24,95 €/kg
- SELECTION SIR VINTAGE WHITE CHEDDAR 200 G SELECTIONnajniže u Plodinama 3,69 €18,45 €/kg
- SPECIAL MOMENTS SIR CHEDDAR VINTAGE WH 200 g SPEC MOMnajniže u Konzumu 2,99 €14,95 €/kg
- VINDIJA D.O.O. SIR CHEDDAR MAP 150 g VINDIJAnajniže u Tommyju akcija 2,39 €15,93 €/kg
- VINDIJA D.O.O. SIR CHEDDAR 200 g VINDIJAnajniže u Kauflandu akcija 2,69 €13,45 €/kg