GREENALL'S GIN 40% 1 L (6)
Najniža danas
21,03 €
21,03 €/l · u 1 lancu
u Stridonu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Stridon 21,03 €21,03 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 7 dana naših zapisa: 21,03 € (3.10.)
21,03 €
27.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 05010296003093. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Stridon
-
21,03 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.34, 3.10.2026. (J.Jelačića 99, Samobor)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- GREENALLS NAPITAK GIN & TONIC 0,25 L GREnajniže u Plodinama 2,92 €11,68 €/l
- Greenalls Greenalls Gin 40% 0,7 lnajniže u Stridonu 13,62 €19,46 €/l
- GREENALL'S GREENALL'S BLUE BERRY GIN 37.50% 0.70 L (6)najniže u Stridonu 14,92 €21,31 €/l
- GREENALL'S GREENALL'S WILD BERRY GIN 37.50% 0.70 L (6)najniže u Kauflandu 13,99 €19,99 €/l
- GREEN IN PACK NAPITAK OD ĐUMBIRA EKO 75ml GREENnajniže u Kauflandu 1,39 €18,53 €/l