SIR TVRDI DŽIUGAS 24 mj. 180 g
3,79 €
21,06 €/kg · u 3 lanca
u lancu Jadranka
Prosječna
3,89 € 3 lanca
Najviša
3,99 € u Tommyju
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 26.8. do 3.10.
Po lancima
- Jadranka 3,79 €21,06 €/kg
- NTL 3,89 €21,61 €/kg
- Tommy 3,99 €22,17 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 04770299392990. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Jadranka
-
3,79 € (+0%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- NTL
-
3,89 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10101, 3.10.2026. (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
- Tommy
-
3,99 €
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- SIR TVRDI DŽIUGAS + RIBEŽnajniže u lancu Djelo Vodice 11,99 €
- DZIUGAS SIR DZIUGAS 180 G (12 MJ.)najniže u Studencu akcija 2,69 €14,94 €/kg
- SIR TVRDI DŽIUGAS + MED U DRVENOJ KUTIJI 350gnajniže u lancu Djelo Vodice 19,99 €57,11 €/kg
- DZIUGAS SIR DZIUGAS 180 G (18 MJ.)najniže u Ribolu 3,45 €19,17 €/kg
- DZIUGAS SIR RIBANI 40 G DZIUGASnajniže u lancu Djelo Vodice 0,99 €24,75 €/kg
- DŽIUGAS SIR TVRDI KOCKICE 12mj100g DŽIUGASnajniže u Studencu akcija 1,44 €14,40 €/kg