ARIEL 2,6 l MS 40 PRANJA
Najniža danas
11,48 €
4,42 €/l · u 1 lancu
u Ribolu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 29.9. do 3.10.
Po lancima
- Ribola 11,48 €4,42 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 5 dana naših zapisa: 11,48 € (3.10.)
11,48 €
29.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 04084500392564. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Ribola
-
11,48 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 057, 3.10.2026. (Mostarska 34 Split)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- ARIEL MS 300g 4 PRANJAnajniže u Ribolu 2,19 €7,30 €/kg
- ARIEL MS 4.2kg 60 PRANJA KUTIJAnajniže u Ribolu 15,26 €3,63 €/kg
- ARIEL 1,3l MS ZA 20 PRANJAnajniže u Ribolu 5,31 €4,08 €/l
- ARIEL DET ARIEL FRESH 2.2 kg=40PRnajniže u Tommyju akcija 9,49 €4,31 €/kg
- ORBICO D.O.O. DETERDŽENT ZA RUBLJE REGULAR 80 PRANJA 4,4 kg ARIELnajniže u lancu Jadranka akcija 16,99 €3,86 €/kg
- ARIEL DET ARIEL MSPRING 1.8 L=40 PRnajniže u Tommyju akcija 9,49 €5,27 €/l