Tirolska kobasica
Najniža danas
1,49 €
7,45 €/kg · u 1 lancu
u Lidlu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Lidl 1,49 €7,45 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 5 dana naših zapisa: 1,49 € (3.10.)
1,49 €
25.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 04056489926535
- Lidl
-
1,49 €
Izvor: cjenik Lidl, trgovina 104, 3.10.2026. (Ulica Dr. Franje Tuđmana 30, Jastrebarsko)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- GAVRILOVIĆ TIROLSKA KOBASICA GAVRILOVIĆnajniže u Ribolu akcija 7,99 €7,99 €/kg
- GAVRILOVIC TIROLSKA KOBASICA NARESCI 125 G GAVRILOVICnajniže u Plodinama akcija 1,49 €11,92 €/kg
- GAVRILOVIĆ TIROLSKA KOBASICA 350g GAVRILOVIĆnajniže u lancu Djelo Vodice 3,39 €9,69 €/kg
- ULTRA TIROLSKA ULTRA PIKnajniže u Ribolu 6,05 €
- PIK TIROLSKA KOB PIK VRBOVECnajniže u Konzumu akcija 7,49 €7,49 €/kg
- PODRAVKA D.D. KOBASICA TIROLSKA 350g PODRAVKAnajniže u lancu Jadranka akcija 2,12 €6,06 €/kg