Zimska salama, narezak
Najniža danas
3,99 €
13,30 €/kg · u 1 lancu
u Lidlu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Lidl 3,99 €13,30 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 9 dana naših zapisa: 3,99 € (3.10.)
3,99 €
25.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 04056489925804. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Lidl
-
3,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Lidl, trgovina 104, 3.10.2026. (Ulica Dr. Franje Tuđmana 30, Jastrebarsko)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- PIK ZIMSKA SALAMA NAR 100g MA PIK VRBOVnajniže u lancu Djelo Vodice 1,99 €19,90 €/kg
- DOMAĆA PRIČA SAL.ZIMSKA 100 g DOM AĆA PRIČAnajniže u lancu Vrutak 1,45 €14,50 €/kg
- ŽITO d.d. DOBRO ZIMSKA SALAMA 80g NAREZAK ŽITOnajniže u Stridonu 1,49 €18,62 €/kg
- GAVRILOVIĆ ZIMSKA SALAMA NAR 80gnajniže u Ribolu akcija 2,09 €26,12 €/kg
- Dobro ZIMSKA NAREZAK 250 gnajniže u Kauflandu 3,99 €15,96 €/kg
- Podravka Zimska salama, narezak XXLnajniže u Studencu 4,89 €16,30 €/kg