Kuhana šunka narezak
Najniža danas
1,49 €
14,90 €/kg · u 1 lancu
u Lidlu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Lidl 1,49 €14,90 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 9 dana naših zapisa: 1,49 € (3.10.)
1,49 €
25.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 04056489197317. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Lidl
-
1,49 € (+16%)
Izvor: cjenik Lidl, trgovina 269, 3.10.2026. (Ulica Julija Knifera 10, Zagreb)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- PIK ŠUNKA KUHANA NAR 125g MA PIK VRBOVECnajniže u lancu Djelo Vodice 1,99 €15,92 €/kg
- BURETIĆ ŠUNKA KUHANA 100g BURETIĆnajniže u lancu Jadranka 2,99 €29,90 €/kg
- NEGRONI ŠUNKA KUHANA NAR 110g NEGRONInajniže u Studencu akcija 2,49 €22,64 €/kg
- GAVRILOVIC SUNKA KUHANA 100 G NARESCI GAVRILOVICnajniže u Stridonu 1,79 €17,90 €/kg
- Montorsi ŠUNKA KUHANA NAREZAK 120 gnajniže u Plodinama 2,99 €24,92 €/kg
- # Kuhana šunka narezak 200 gnajniže u Kauflandu 1,79 €8,95 €/kg