Pecivo Graham 75 g
Najniža danas
0,22 €
2,93 €/kg · u 1 lancu
u Kauflandu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Kaufland 0,22 €2,93 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 3 dana naših zapisa: 0,22 € (3.10.)
0,22 €
25.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 04048521022619
- Kaufland
-
0,22 €
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 4430, 3.10.2026. (Julija Knifera 1 Zagreb)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- GRADSKA PEKARA BJELOVAR PEČ.PECIVO GRAHAM 100 gnajniže u Studencu 0,66 €6,60 €/kg
- ZAGREBAČKE PEKARNE KLARA D.D. PECIVO GRAHAM 75g KLARAnajniže u KTC-u 0,14 €1,87 €/kg
- KLARA PECIVO GRAHAM 6/1 360g KLARAnajniže u Stridonu 1,75 €4,86 €/kg
- BO Graham pecivo SUS, 55gnajniže u Lidlu 0,16 €2,91 €/kg
- BO Graham pecivo SUS, 55gnajniže u Lidlu 0,16 €2,91 €/kg
- LA LORRAINE GRAHAM PECIVO 70gnajniže u Ribolu 0,25 €3,57 €/kg