DET.DASH ALPEN FRISCHE 4,5 L
14,99 €
3,33 €/l · u 2 lanca
u Trgocentru
Prosječna
14,99 € 2 lanca
Najviša
14,99 € u Trgocentru
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Akcija je prava. 14,99 € je ispod 30-dnevnog minimuma (18,99 €). Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 15.8. do 3.10.
Po lancima
- Trgocentarakcija 14,99 €3,33 €/l
- Sparakcija 14,99 €3,33 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 04012400504497. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Trgocentar
-
14,99 €; ispod najniže cijene ove trgovine u 30 dana prije akcije (18,99 €, 20.9.) (-21%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P060, 3.10.2026. (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
- Spar
-
14,99 €; akcija je počela prije naših zapisa (-21%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87002, 3.10.2026. (valpovo ivana fuderera hanzike 3)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- Dash TEK.DET.DASH ALP.FRISC.2,25 Lnajniže u Sparu 9,99 €4,44 €/l
- DET.DASH ALPEN FRISCHE 5 Lnajniže u Sparu 14,99 €3,00 €/l
- DOMAK D.O.O. DETERDŽENT ZA RUBLJE ALPEN FRISCHE 6 kg 100 PRANJA DASHnajniže u NTL-u 13,99 €2,33 €/kg
- DOMAK DISTRIBUCIJA D.O.O. DETERDŽENT ZA RUBLJE ALPEN FRISCHE 1,17 kg 18 PRANJA DASHnajniže u NTL-u 3,59 €3,07 €/kg
- DOMAK DISTRIBUCIJA D.O.O. DETERDŽENT ZA RUBLJE ALPEN FRISCHE 1,1 L 20 PRANJA DASHnajniže u NTL-u 3,69 €3,35 €/l
- Dash DET.DASH ALPEN FRISCHE 5 kgnajniže u lancu Jadranka akcija 14,99 €3,00 €/kg
Ista cijena u svim lancima. Što to znači?