DEO SPR.NIVEA B&W INVIS.150 ml
Najniža danas
3,99 €
26,60 €/l · u 1 lancu
u Sparu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 28.8. do 3.10.
Po lancima
- Spar 3,99 €26,60 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 30 dana: 3,99 € (2.10.)
3,99 €
28.8.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 04005900034755. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Spar
-
3,99 € (-20%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87105, 3.10.2026. (pula santoriova 13)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- NIVEA DEO NIVEA Ž B&W AUTHENTIC 150 mlnajniže u Kauflandu akcija 2,59 €17,27 €/l
- EUROPA TRADING MATTEO D.O.O. DEO SPREJ ZA MUŠ.BLC&WHT PWR150 ml NIVEAnajniže u Kauflandu akcija 2,59 €17,27 €/l
- ALCA ZAGREB d.o.o. NIVEA DEO SPRAY INVISIBLE B&W PURE FM 150mlnajniže u Studencu akcija 1,00 €6,67 €/l
- NIVEA DEO SPREJ NIVEA BLA&WHI CLEAR 150mlnajniže u Studencu akcija 2,00 €13,33 €/l
- Nivea DEO SPRAY NIVEA B&W INV.150 mlnajniže u Sparu 3,99 €26,60 €/l
- NIVEA NIVEA MEN DEO 150 ML INVISIBLE FRESHnajniže u Studencu akcija 2,50 €16,67 €/l