KISELO VRHNJE 12% m.m.180g
Najniža danas
0,45 €
2,50 €/kg · u 1 lancu
u Eurospinu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Eurospinakcija 0,45 €2,50 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 6 dana naših zapisa: 0,45 € (3.10.)
0,45 €
27.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03870199000337. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Eurospin
-
0,45 €; akcija je počela prije naših zapisa (-31%)
Izvor: cjenik Eurospin, trgovina 310002, 3.10.2026. (I Štefanovecki zavoj 12, Zagreb)
Druge veličine
- DUKAT MLJEČNA INDUSTRIJA DIONIČKO DRUŠTV VRHNJE KISELO 12% 200 g DUKATnajniže u Dukatu 0,69 €3,45 €/kg
- DUKAT MLJEČNA INDUSTRIJA DIONIČKO DRUŠTV VRHNJE KISELO 20% mm 900 g DUKATnajniže u Dukatu 3,59 €3,99 €/kg
- TOJETO VRHNJE KISELO 12% mm 180 g TOJETOnajniže u Bosi 0,75 €4,17 €/kg
- MEGGLE KISELO VRHNJE 12% 180 G MEGGLEnajniže u Studencu akcija 0,83 €4,61 €/kg
- VINDIJA D.O.O. VRHNJE KISELO DOMAĆE ZA SIR 25% mm 300 g VINDIJAnajniže u Ribolu 1,18 €3,93 €/kg
- Z BREGOV VRHNJE KISELO ZB 20%MM 200g VINDIJAnajniže u Stridonu 0,66 €3,30 €/kg