JOGURT 2,8% 1kg
Najniža danas
1,69 €
1,69 €/kg · u 1 lancu
u Eurospinu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Eurospin 1,69 €1,69 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 6 dana naših zapisa: 1,69 € (3.10.)
1,69 €
27.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03870199000139. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Eurospin
-
1,69 € (+6%)
Izvor: cjenik Eurospin, trgovina 310002, 3.10.2026. (I Štefanovecki zavoj 12, Zagreb)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- DUKAT DUKATOS JOGURT NATUR 150gnajniže u Dukatu 0,79 €5,27 €/kg
- FILIR D.O.O. ČOKOLADA JAGODA-JOGURT 100 g MILKAnajniže u Stridonu 1,39 €13,90 €/kg
- FRUTEK POUCH BRESKVA JOGURT TUBA 100 G FRUTEKnajniže u Studencu akcija 1,19 €11,90 €/kg
- Z BREGOV JOGURT VOĆNI 150 g JAGODA Z BREGOVnajniže u Stridonu 0,49 €3,27 €/kg
- VINDIJA D.O.O. JOGURT VOĆNI MIX Z BREGOV 150 g VINDIJAnajniže u lancu Djelo Vodice 0,45 €3,00 €/kg
- VINDIJA D.O.O. JOGURT VILIKIS GRČKI TIP JOGURTA 150 g MIX VINDIJAnajniže u Stridonu 0,85 €5,67 €/kg