400G MARODI ŠIROKI REZ S JAJIM
Najniža danas
16,50 €
5,16 €/kg · u 1 lancu
u Metrou
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 2.8. do 3.10.
Po lancima
- Metro 16,50 €5,16 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 30 dana: 16,50 € (2.10.)
16,50 €
2.8.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03859893385810. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Metro
-
16,50 € (+1%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- MARODI D.O.O. TJ.REZANCI ŠIROKI 400 g MARODInajniže u Stridonu 1,79 €4,47 €/kg
- MARODI d.o.o. TJ.MARODI 400g REZANCI ŠIROKI S JAJIMA DOMAĆInajniže u KTC-u 1,69 €4,22 €/kg
- MARODI TIJESTO REZA ŠIRO JAJA ŠPIN 400g MARODInajniže u Metrou 2,13 €5,32 €/kg
- TJESTENINA ŠIROKI REZANCI S JAJIMA 400G MARODInajniže u lancu Djelo Vodice 2,99 €7,48 €/kg