KOBASICA ISTARSKA 200 g
4,99 €
24,95 €/kg · u 6 lanaca
u Sparu
Prosječna
7,04 € 6 lanaca
Najviša
7,59 € u Konzumu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 28.8. do 3.10.
Po lancima
- Sparakcija 4,99 €24,95 €/kg
- Plodine 7,29 €36,45 €/kg
- Studenac 7,29 €36,45 €/kg
- Ribola 7,49 €37,45 €/kg
- Konzum 7,59 €37,95 €/kg
- Vrutak 7,59 €37,95 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03859893167379. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Spar
-
4,99 €; akcija je počela prije naših zapisa (-19%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87001, 3.10.2026. (varazdin optujska 171)
- Plodine
-
7,29 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Studenac
-
7,29 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina T053, 3.10.2026. (Put Gaja 17, IMOTSKI)
- Ribola
-
7,49 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Konzum
-
7,59 € (+23%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0001, 3.10.2026. (BRITANSKI TRG 12, ZAGREB)
- Vrutak
-
7,59 € (+21%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
Druge veličine
- PISINIUM KOBASICA ISTAR./TARTUFI 275 gnajniže u lancu Djelo Vodice 10,79 €39,24 €/kg
- BURETIĆ KOBASICE SUHE ISTAR BOŠKARIN 167g BURETIĆnajniže u Metrou 6,81 €40,78 €/kg
- PISINIUM ISTARSKA KOBASICA LJUTA 135 G VP PISINIUMnajniže u Plodinama akcija 3,49 €25,85 €/kg
- Histris KOB. ISTAR. OD BOŠKARINA 200 gnajniže u Kauflandu 7,99 €39,95 €/kg
- Histris KOBASICA ISTARSKA S RUŽ. 200 gnajniže u Sparu akcija 4,99 €24,95 €/kg
- PISINIUM D. O. O. ISTARSKA KOBASICA ZA PEČENJE 300G MAPnajniže u lancu Jadranka 4,99 €16,63 €/kg