TERANINO ROSSI LIKER 0,7l
15,99 €
22,84 €/l · u 4 lanca
u lancu Vrutak
Prosječna
19,75 € 4 lanca
Najviša
22,59 € u lancu Gavranović
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 28.9. do 3.10.
Po lancima
- Vrutak 15,99 €22,84 €/l
- Jadranka 19,99 €28,56 €/l
- Metro 20,43 €29,19 €/l
- Gavranović 22,59 €32,27 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03859891585410. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Vrutak
-
15,99 € (-8%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- Jadranka
-
19,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- Metro
-
20,43 € (+2%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
- Gavranović
-
22,59 €
Izvor: cjenik Gavranović, trgovina 315, 3.10.2026. (Bribir 3, BRIBIR)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- LIKER ROSSI TERAN.0,5 L + ČAŠAnajniže u Konzumu 10,00 €20,00 €/l
- ROSSI LIKER TERANINO ROSSI 0.5lnajniže u Studencu akcija 14,99 €29,98 €/l
- VINA ROSSI *LIKER TERANINO ROSSI 0,7L GIFTnajniže u lancu Vrutak 19,29 €27,56 €/l
- VINA ROSSI *LIKER TERANINO 0,7L ROSSI +2 ČAŠE GIFT BOXnajniže u lancu Vrutak 53,63 €76,61 €/l
Zadnje poznate cijene
Za Roto danas nemamo cjenik.
- Roto19,89 € · 2.10.2026.