KIS. KUPUS REZANI 500 g
0,75 €
1,50 €/kg · u 6 lanaca
u Eurospinu
Prosječna
1,08 € 6 lanaca
Najviša
1,31 € u Metrou
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Eurospinakcija 0,75 €1,50 €/kg
- Studenac 1,06 €2,12 €/kg
- Konzum 1,09 €2,18 €/kg
- Tommy 1,09 €2,18 €/kg
- Vrutak 1,19 €2,38 €/kg
- Metro 1,31 €2,62 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03859891493036. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Eurospin
-
0,75 €; akcija je počela prije naših zapisa (-25%)
Izvor: cjenik Eurospin, trgovina 310002, 3.10.2026. (I Štefanovecki zavoj 12, Zagreb)
- Studenac
-
1,06 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1042, 3.10.2026. (Trg grofova Erdodyja 9, POPOVAČA)
- Konzum
-
1,09 € (+0%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0001, 3.10.2026. (BRITANSKI TRG 12, ZAGREB)
- Tommy
-
1,09 € (+10%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Vrutak
-
1,19 € (+20%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- Metro
-
1,31 € (+0%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
Druge veličine
- Kupus kiseli rezani Kup.kis.rezani 500g/435g Agro D.najniže u Kauflandu 0,99 €1,98 €/kg
- MADIG 18 KG KISELI KUPUS REZAN MADIGnajniže u Tommyju 33,99 €1,89 €/kg
- KUPUS KIS.1/2 REZANI CIBURIPRODUKTnajniže u Studencu 1,06 €2,12 €/kg
- MADIG KIS.KUP.KANT 1kg MADIGnajniže u Metrou 1,69 €1,69 €/kg
- KUPUS KISELI REZ. VŽ 500 gnajniže u KTC-u 0,85 €1,93 €/kg
- NO BRAND KUPUS KISELI REZANI VAR. 500gnajniže u Eurospinu 0,99 €1,98 €/kg