600G KRUH BIJELI
Najniža danas
1,85 €
3,08 €/kg · u 1 lancu
u Metrou
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 2.8. do 3.10.
Po lancima
- Metro 1,85 €3,08 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 30 dana: 1,85 € (2.10.)
1,85 €
2.8.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03859890108054. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Metro
-
1,85 € (+21%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S15, 3.10.2026. (MURVICA IK 2, ZADAR)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- TKZ KRUH ZADARSKI BIJ PAK 650g TKZnajniže u Sparu 1,49 €2,29 €/kg
- BALVITEN BIJELI BEZGLUTENSKI KRUH 190 G BALVITENnajniže u Studencu akcija 1,40 €7,37 €/kg
- ENCIAN D.O.O. KRUH PROTEINSKI BIJ. 200 g MESTnajniže u Studencu akcija 1,50 €7,50 €/kg
- MARICA PEKARICA KRUH BIJELI U KALUPU REZANI 700 gnajniže u Plodinama 1,69 €2,41 €/kg
- ZAGREBAČKE PEKARNE KLARA D.D. KRUH SENDVIČ BIJELI 400 g REZANI KLARAnajniže u Konzumu 1,85 €4,62 €/kg
- DON DON PEKARSTVO KRUH BIJELI REZANI 580 G ( DON DON)najniže u lancu Djelo Vodice 1,59 €2,74 €/kg