SIR PASKI 1/4 PASKA SIRANA
Najniža danas
57,99 €
u 2 lanca
u Plodinama
Prosječna
57,99 € 2 lanca
Najviša
57,99 € u Plodinama
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 28.8. do 3.10.
Po lancima
- Plodine 57,99 €
- Ribola 57,99 €57,99 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 30 dana: 57,99 € (2.10.)
57,99 €
28.8.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03859889426084. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Plodine
-
57,99 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 012, 3.10.2026. (J ZAKNA 12, PULA)
- Ribola
-
57,99 € (+14%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- PAŠKI SIR SIR TVRDI PAŠKI 200Gnajniže u Plodinama 12,59 €62,95 €/kg
- PASKA SIRANA SIR PASKI KOLUT PASKA SIRANAnajniže u Ribolu 56,49 €
- PAŠKA SIRANA D.D. NAMAZ SIRNI TARTUFI 200 g PAŠKnajniže u Konzumu 2,29 €11,45 €/kg
- PASKA SIRANA MISTER BOKUNIC PASKI 100 G PASKA SIRANAnajniže u Plodinama akcija 5,49 €54,90 €/kg
- PAŠKA SIRANA D.D. NAMAZ SIRNI CLASSIC 200 g PAŠKnajniže u Kauflandu 1,99 €9,95 €/kg
- PASKA SIRANA RIBANI PASKI SIR 40 G PASKA SIRANAnajniže u Kauflandu 0,99 €24,75 €/kg
Ista cijena u svim lancima. Što to znači?