BRAŠNO OŠTRO T-400 1kg MLINETA
Najniža danas
0,65 €
0,65 €/kg · u 3 lanca
u Konzumu
Prosječna
0,78 € 3 lanca
Najviša
0,85 € u lancu Trgovina Krk
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Konzumakcija 0,65 €0,65 €/kg
- Djelo Vodice 0,83 €0,83 €/kg
- Trgovina Krk 0,85 €0,85 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 8 dana naših zapisa: 0,65 € (3.10.)
0,65 €
25.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03859888419018. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Konzum
-
0,65 €; akcija je počela prije naših zapisa (+0%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0001, 3.10.2026. (BRITANSKI TRG 12, ZAGREB)
- Djelo Vodice
-
0,83 € (+0%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Trgovina Krk
-
0,85 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 121195, 3.10.2026. (Ulica dr.Franje Tudmana 1, SV.KRIZ ZACRETJE)
Druge veličine
- MLINETA BRAŠNO OŠTRO T-400 5kg MLINETAnajniže u Konzumu 3,85 €0,77 €/kg
- MLINETA BRAŠNO OŠTRO T-400 2kg MLINETAnajniže u Konzumu 1,55 €0,78 €/kg
- MLIN PUKANIĆ PŠENIČNO BRAŠNO T 400 OŠTRO 1kg MLIN PUKANICnajniže u Konzumu 0,83 €0,83 €/kg
- MLIN RM N-BRAŠNO ULTRA 5KG OŠTRO T-400najniže u lancu Vrutak 3,92 €0,78 €/kg
- ČAK MLINOVI BRAŠNO NAMJ ZA KOL T-400 1kg ČAK MLnajniže u lancu Djelo Vodice 0,83 €0,83 €/kg
- ULTRA BRAŠNO T-400 1 kg OŠTRO ULTRAnajniže u lancu Jadranka akcija 0,79 €