Aroma naranča 15 ml
1,35 €
90,00 €/l · u 8 lanaca
u lancu Djelo Vodice
Prosječna
1,64 € 8 lanaca
Najviša
1,79 € u Kauflandu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 29.9. do 3.10.
Po lancima
- Djelo Vodice 1,35 €90,00 €/l
- Stridon 1,49 €99,33 €/l
- Bure 1,55 €103,33 €/l
- Ribola 1,59 €106,00 €/l
- Kaufland 1,79 €119,33 €/l
- Plodine 1,79 €119,33 €/l
- Spar 1,79 €119,33 €/l
- Tommy 1,79 €119,33 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03859888333109. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Djelo Vodice
-
1,35 € (+0%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Stridon
-
1,49 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.37, 3.10.2026. (Antuna Pavičića 2, Hrv.Kostajnica)
- Bure
-
1,55 € (+7%)
Izvor: cjenik Bure, trgovina 20, 3.10.2026. (ODRANSKA 15 BIOGRAD NA MORU)
- Ribola
-
1,59 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 009, 3.10.2026. (Alojzija Stepinca 10 Kastel Luksic)
- Kaufland
-
1,79 € (+13%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Plodine
-
1,79 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Spar
-
1,79 € (+13%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 8701, 3.10.2026. (zadar bleiburskih zrtava 18)
- Tommy
-
1,79 € (+20%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- Kotanyi ŠEĆ.S PRIR.ARO.NAR.KOTANY 50 gnajniže u Kauflandu 0,93 €18,60 €/kg
- DR OETKER AROMA NARANČA 38ml DR OETKERnajniže u Ribolu 1,75 €46,05 €/l
- GLADE OSVJ GLADE EL REF NARANČA 20mlnajniže u Konzumu 5,00 €250,00 €/l
- ARO 125G ARO JAFFA NARANČAnajniže u Metrou 0,95 €7,60 €/kg
- ARO 250G ARO JAFFA NARANČAnajniže u Metrou 1,96 €7,84 €/kg
- ARO CCA4KG ARO ŠUNKA ZA PIZZU NARnajniže u Metrou 6,49 €6,49 €/kg