Kiselo vrhnje 12% m.m.
Najniža danas
0,65 €
3,61 €/kg · u 1 lancu
u Lidlu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Lidl 0,65 €3,61 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 9 dana naših zapisa: 0,65 € (3.10.)
0,65 €
25.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03859888148987. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Lidl
-
0,65 € (+0%)
Izvor: cjenik Lidl, trgovina 104, 3.10.2026. (Ulica Dr. Franje Tuđmana 30, Jastrebarsko)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- DUKAT MLJEČNA INDUSTRIJA DIONIČKO DRUŠTV VRHNJE KISELO 12% 200 g DUKATnajniže u Dukatu 0,69 €3,45 €/kg
- DUKAT MLJEČNA INDUSTRIJA DIONIČKO DRUŠTV VRHNJE KISELO 20% mm 900 g DUKATnajniže u Dukatu 3,59 €3,99 €/kg
- TOJETO VRHNJE KISELO 12% mm 180 g TOJETOnajniže u Bosi 0,75 €4,17 €/kg
- MEGGLE KISELO VRHNJE 12% 180 G MEGGLEnajniže u Studencu akcija 0,83 €4,61 €/kg
- VINDIJA D.O.O. VRHNJE KISELO DOMAĆE ZA SIR 25% mm 300 g VINDIJAnajniže u Ribolu 1,18 €3,93 €/kg
- Z BREGOV VRHNJE KISELO ZB 20%MM 200g VINDIJAnajniže u Stridonu 0,66 €3,30 €/kg