Kruh bijeli rezani 500g PAK
Najniža danas
0,92 €
1,84 €/kg · u 1 lancu
u Kauflandu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Kaufland 0,92 €1,84 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 8 dana naših zapisa: 0,92 € (3.10.)
0,92 €
25.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03858891780856. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Kaufland
-
0,92 € (+0%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1430, 3.10.2026. (Lapovacka 15 Vinkovci)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- MARICA PEKARICA KRUH BIJELI U KALUPU REZANI 700 gnajniže u Plodinama 1,69 €2,41 €/kg
- KRUH BIJELI REZ.PAKIRANI 600 gnajniže u Sparu 1,89 €3,15 €/kg
- PIK RIJEKA - PEKARSTVO NETO NETO KRUH BIJELI REZANI PAKIRANI 500 Gnajniže u Plodinama 1,29 €2,58 €/kg
- KRUH BIJELI PAK. REZANI 600 gnajniže u Sparu 1,59 €2,65 €/kg
- ZAGREBAČKE PEKARNE KLARA D.D. KRUH SENDVIČ BIJELI 400 g REZANI KLARAnajniže u Konzumu 1,85 €4,62 €/kg
- KLARA KRUH BIJELI 500g PAK KLARAnajniže u Stridonu 1,19 €2,38 €/kg