SALATA MJEŠANA 720ML/680GULTRA+ -12/1
1,89 €
2,78 €/kg · u 3 lanca
u lancu Vrutak
Prosječna
2,01 € 3 lanca
Najviša
2,17 € u Trgocentru
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 28.9. do 3.10.
Po lancima
- Vrutak 1,89 €2,78 €/kg
- Djelo Vodice 1,98 €2,91 €/l
- Trgocentar 2,17 €3,19 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03858891564401. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Vrutak
-
1,89 € (+0%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- Djelo Vodice
-
1,98 € (+5%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Trgocentar
-
2,17 € (+0%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P060, 3.10.2026. (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- SALATA MIX 400 Gnajniže u Plodinama 1,59 €3,98 €/kg
- 500G MJEŠANA SALATA KL Inajniže u Metrou 5,32 €10,64 €/kg
- 100G MJEŠA.SALATA L'INSAL KL Inajniže u Metrou 1,20 €12,00 €/kg
- 500G MJEŠ.SALA S CVIJEĆEM KL Inajniže u Metrou 7,97 €15,94 €/kg
- SPAR SAL.SPAR GURMANSKA MJEŠ.150 gnajniže u Sparu 1,19 €7,93 €/kg
- 100G MJEŠ.SAL.CVIJE L'INS KL Inajniže u Metrou 2,15 €21,50 €/kg