SIR TRAPIST U KORI 400g
5,99 €
14,97 €/kg · u 7 lanaca
u Sparu
Prosječna
6,99 € 7 lanaca
Najviša
8,79 € u lancu Trgovina Krk
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 28.8. do 3.10.
Po lancima
- Spar 5,99 €14,97 €/kg
- Tommy 6,29 €15,72 €/kg
- Plodine 6,49 €16,22 €/kg
- Konzum 6,69 €16,73 €/kg
- Studenac 6,69 €16,73 €/kg
- Vrutak 7,99 €19,97 €/kg
- Trgovina Krk 8,79 €21,97 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03858888597559. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Spar
-
5,99 € (-5%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87003, 3.10.2026. (sibenik put vida 6)
- Tommy
-
6,29 € (+5%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Plodine
-
6,49 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Konzum
-
6,69 € (+0%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0158, 3.10.2026. (KRALJA DRŽISLAVA 22, SPLIT)
- Studenac
-
6,69 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina T100, 3.10.2026. (Četvrt Ribnjak 17, OMIŠ)
- Vrutak
-
7,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- Trgovina Krk
-
8,79 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111001, 3.10.2026. (Dubasljanska 80, MALINSKA)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- TOJETO SIR TRAPIST U KORI 300 g TOJETOnajniže u Bosi 3,75 €12,50 €/kg
- Zdenka Zdenka Sir trapist u kori rez.45%mm 150gnajniže u Kauflandu 2,89 €19,27 €/kg
- DUKAT-PRESIDENT TRAPIST KORA 500 G PRESIDENT DUKATnajniže u Dukatu 5,79 €11,58 €/kg
- ZDENKA CCA2KG ZDENKA TRAPIST U KORInajniže u KTC-u 11,99 €11,99 €/kg
- DOMAĆA KRAVICA SIR TRAPIST 150 g KR AVICAnajniže u lancu Jadranka 2,09 €13,93 €/kg
- TOJETO SIR TRAPIST REZANI 100 g TOJETOnajniže u NTL-u 1,49 €14,90 €/kg