Podravka Ragu mesni 400 g
3,04 €
7,60 €/kg · u 13 lanaca
u Stridonu
Prosječna
3,90 € 13 lanaca
Najviša
4,19 € u Trgocentru
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Stridon 3,04 €7,60 €/kg
- Jadranka 3,39 €8,47 €/kg
- KTC 3,98 €9,95 €/kg
- Metro 3,98 €9,95 €/kg
- Vrutak 3,98 €9,95 €/kg
- Kaufland 3,99 €9,97 €/kg
- Konzum 3,99 €9,97 €/kg
- Ribola 3,99 €9,97 €/kg
- Spar 3,99 €9,97 €/kg
- Tommy 3,99 €9,97 €/kg
- Djelo Vodice 4,11 €10,28 €/kg
- Studenac 4,11 €10,28 €/kg
- Trgocentar 4,19 €10,47 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03858886465768. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Stridon
-
3,04 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.76, 3.10.2026. (Ivana Keleka 83a, Sesvete)
- Jadranka
-
3,39 € (+0%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- KTC
-
3,98 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Metro
-
3,98 € (+21%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
- Vrutak
-
3,98 € (+0%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- Kaufland
-
3,99 € (+21%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Konzum
-
3,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0010, 3.10.2026. (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Ribola
-
3,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Spar
-
3,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87001, 3.10.2026. (varazdin optujska 171)
- Tommy
-
3,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Djelo Vodice
-
4,11 € (+3%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Studenac
-
4,11 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Trgocentar
-
4,19 € (+0%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P060, 3.10.2026. (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- PODRAVKA D.D. RAGU MESNI 200 g PODRAVKAnajniže u Stridonu 1,63 €8,15 €/kg
- PODRAVKA PASTETE I MESNE KONZERVE RAGU SA SAMPINJONIMA 200 G PODRAVKA 30/1najniže u KTC-u 1,99 €9,95 €/kg
- PODRAVKA RAGU BOLOGNESE 200g PODRAVKAnajniže u KTC-u 1,99 €9,95 €/kg
- PODRAVKA 200G PODRAVKA MESNI RAGU LIM.najniže u Metrou 30,93 €10,31 €/kg
- GOTOVA JELA MESNI RAGU BOLOGNESE 200g PODRAVKAnajniže u lancu Jadranka 2,49 €12,45 €/kg