PECIVO HOT DOG 2/1 PAK 280g
Najniža danas
1,45 €
5,18 €/kg · u 1 lancu
u Eurospinu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Eurospin 1,45 €5,18 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 6 dana naših zapisa: 1,45 € (3.10.)
1,45 €
27.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03858885565339. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Eurospin
-
1,45 € (+4%)
Izvor: cjenik Eurospin, trgovina 310002, 3.10.2026. (I Štefanovecki zavoj 12, Zagreb)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- DON DON PECIVO HOT DOG 2/1 280g DON DONnajniže u lancu Trgovina Krk 1,59 €5,68 €/kg
- ZAGREBAČKE PEKARNE KLARA D.D. PECIVO HOT DOG 2X100g KLARAnajniže u lancu Vrutak 0,73 €3,65 €/kg
- NO BRAND PECIVO HOT DOG 2/1 PAK 280gnajniže u Eurospinu 1,45 €5,18 €/kg
- BABIĆ PECIVO HOT DOG 180g PAK 2/1 BABIĆnajniže u Studencu 1,37 €3,81 €/kg
- DON DON PECIVO HOT DOG 4/1 250G DON DONnajniže u Studencu 1,89 €7,56 €/kg
- DERGEZ D.O.O PECIVO VIKEND HOD DOG 90 g DERGEZnajniže u NTL-u 0,55 €6,11 €/kg