Pivac Dalmatinska suha šunka 100 g
1,99 €
19,90 €/kg · u 3 lanca
u lancu Jadranka
Prosječna
2,39 € 3 lanca
Najviša
2,59 € u Kauflandu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 26.8. do 3.10.
Po lancima
- Jadranka 1,99 €19,90 €/kg
- Kaufland 2,59 €25,90 €/kg
- Plodine 2,59 €25,90 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03858884995007. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Jadranka
-
1,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- Kaufland
-
2,59 € (+0%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Plodine
-
2,59 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- Pivac Šunka suha dalmatinska Pivacnajniže u Metrou 23,65 €23,65 €/kg
- PIVAC DALMATINSKA SUHA ŠUNKA 1/4 PIVACnajniže u Konzumu 13,99 €13,99 €/kg
- PIVAC 500G PIVAC DAL.SUHA ŠUNKA REZnajniže u Plodinama 10,62 €21,24 €/kg
- PIVAC ŠUNKA DALMAT SUHA NAR 100g MAP PIVACnajniže u Konzumu 3,35 €33,50 €/kg
- GUSTI DALMATINSKA SUHA SUNKA 80 G GUSTI PIVACnajniže u Plodinama 2,39 €29,88 €/kg