BRAŠNO GL. 550 1 kg ULTRA
Najniža danas
0,74 €
0,74 €/kg · u 2 lanca
u Ribolu
Prosječna
0,76 € 2 lanca
Najviša
0,77 € u Trgocentru
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 29.9. do 3.10.
Po lancima
- Ribola 0,74 €0,74 €/kg
- Trgocentar 0,77 €0,77 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 5 dana naših zapisa: 0,74 € (3.10.)
0,74 €
29.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03858884172699. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Ribola
-
0,74 € (+40%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Trgocentar
-
0,77 € (+0%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P060, 3.10.2026. (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- ULTRA BRAŠNO T-550 5 kg GLATKO ULTRAnajniže u Ribolu 3,65 €0,73 €/kg
- ULTRA BRAŠNO T-550 1 kg GLATKO ULTRAnajniže u Ribolu 0,74 €0,74 €/kg
- ČAKOVEČKI MLINOVI BRAŠNO GL. 550 5 kg ULTRAnajniže u Ribolu 3,65 €0,73 €/kg
- BELJE BRAŠNO GLATKO T-550 1kg BELJEnajniže u Kauflandu 0,59 €0,59 €/kg
- MLIN RM N-BRAŠNO ULTRA 5KG GLATKO T-550najniže u lancu Vrutak 3,70 €0,74 €/kg
- MIP NAMJENSKO PŠENIČNO BRAŠNO T-550 5/1 MIPnajniže u Stridonu 3,69 €3,69 €/kg