SIR GOUDA 400 g BUCO SIREVI
Najniža danas
3,79 €
9,47 €/kg · u 1 lancu
u lancu Stanic
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 28.9. do 3.10.
Po lancima
- Stanic 3,79 €9,47 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 3 dana naših zapisa: 2,99 € (28.9.)
3,79 €
28.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03858883229288. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Stanic
-
3,79 € (+0%)
Izvor: cjenik Stanic, trgovina 131, 3.10.2026. (ŽITNJAK 1)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- HL. SIRNI PROIZVODI BUCO SIR GOUDA 800 g BUCO SIREVInajniže u lancu Stanic 6,49 €8,11 €/kg
- HL. SIRNI PROIZVODI BUCO SIR GOUDA REZANA 250 g (MA) BUCO SIREVInajniže u lancu Stanic 2,99 €11,96 €/kg
- HL. SIRNI PROIZVODI BUCO SIR GOUDA REZANI 500 g (MA), BUCO SIREVInajniže u lancu Stanic akcija 3,99 €7,98 €/kg