Kruh polubijeli 600 g
Najniža danas
1,06 €
1,77 €/kg · u 1 lancu
u Sparu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 28.8. do 3.10.
Po lancima
- Spar 1,06 €1,77 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 30 dana: 1,06 € (2.10.)
1,06 €
28.8.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03858883008852. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Spar
-
1,06 € (+0%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87025, 3.10.2026. (umag bujska ul. via buie br. 1)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- MLINAR KRUH POLUBIJELI 700g MLINARnajniže u Konzumu 1,04 €1,49 €/kg
- RADNIK KRUH PŠEN POLUBIJ 600g RADNIKnajniže u Konzumu 0,89 €1,48 €/kg
- PIK RIJEKA - PEKARSTVO NETO NETO KRUH POLUBIJELI REZANI PAKIRANI 500 Gnajniže u Plodinama 1,29 €2,58 €/kg
- BABIĆ PEKARA KRUH POLUB.700 g BABIĆnajniže u Konzumu 1,04 €1,49 €/kg
- KLARA KRUH POLUBIJELI 700g KLARAnajniže u Konzumu 1,04 €1,49 €/kg
- KRUH POLUBIJELI PAKIRANI 700 gnajniže u Sparu 1,29 €1,84 €/kg