MARGO NOVA 500 g ZVIJEZDA (16)
Najniža danas
2,19 €
4,38 €/kg · u 1 lancu
u Stridonu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Stridon 2,19 €4,38 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 7 dana naših zapisa: 2,19 € (3.10.)
2,19 €
27.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03858882210171. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Stridon
-
2,19 € (-17%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.17, 3.10.2026. (Dugoselska 102, S.Kraljevec)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- ZVIJEZDA PLUS D.O.O. NAMAZ MARGO NOVA 400 g ZVIJEZDAnajniže u Stridonu 1,45 €3,62 €/kg
- ZVIJEZDA PLUS D.O.O. NAMAZ MARGO NOVA 225 g ZVIJEZDAnajniže u lancu Trgovina Krk 0,95 €4,22 €/kg
- MARGO MARGO NOVA 250gnajniže u Ribolu 1,26 €5,04 €/kg
- MARGO MARGO NOVA 500gnajniže u Ribolu 2,19 €4,38 €/kg
- MARGO MARGO NOVA 250 g ZVIJEZDA (16)najniže u Stridonu 1,06 €4,24 €/kg
- MARGO NOVA 250G ZVIJEZDAnajniže u lancu Djelo Vodice 1,39 €5,56 €/kg