PAŠTETA PILEĆA 50g GAV.
0,40 €
8,00 €/kg · u 5 lanaca
u Studencu
Prosječna
0,81 € 5 lanaca
Najviša
1,09 € u NTL-u
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Studenacakcija 0,40 €8,00 €/kg
- Stridon 0,66 €13,20 €/kg
- Plodine 0,93 €18,60 €/kg
- Tommy 0,95 €19,00 €/kg
- NTL 1,09 €21,80 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03858881222519. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Studenac
-
0,40 €; akcija je počela prije naših zapisa
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Stridon
-
0,66 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.61, 3.10.2026. (Ksaver 200, Zagreb)
- Plodine
-
0,93 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 016, 3.10.2026. (I CESMICKOG 5A, KOPRIVNICA)
- Tommy
-
0,95 € (-10%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- NTL
-
1,09 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 20224, 3.10.2026. (NAS. A.HEBRANGA 9, SLAVONSKI BROD)
Druge veličine
- GAVRILOVIĆ PAŠTETA PILEĆA ROASTY 100 gnajniže u Lidlu 0,99 €9,90 €/kg
- GAVRILOVIĆ D.O.O. PAŠTETA PILEĆA CLASSIC 100 g GAVRILOVIĆnajniže u Lidlu 0,99 €9,90 €/kg
- GAVRILOVIC PASTETA PILECA ROASTY 30 G GAVRILOVICnajniže u Kauflandu 0,17 €5,67 €/kg
- GAVRILOVIĆ PAŠTETA PILEĆA JUNIOR 100g GAVRILOVIĆnajniže u NTL-u 1,09 €10,90 €/kg
- GAVRILOVIĆ PAŠTETA PILEĆA CLASSIC 150 gnajniže u Stridonu 1,26 €8,40 €/kg
- GAVRILOVIC PASTETA PILECA CLASSIC 30 G GAVRILOVICnajniže u Plodinama 0,39 €13,00 €/kg