VRC ZA MLIJEKO 12.5X7X5X9
Najniža danas
1,39 €
u 1 lancu
u Plodinama
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 28.8. do 3.10.
Po lancima
- Plodine 1,39 €
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 30 dana: 1,39 € (2.10.)
1,39 €
28.8.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03856031215787
- Plodine
-
1,39 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- VRČ ZA MLIJEKO 150 ml OFFERTISSIMAnajniže u Stridonu 1,61 €10,73 €/l
- VRČ ZA MLIJEKO KERAMIČKI 10 cm OFFERTISSIMAnajniže u Stridonu 0,89 €
- VRČ ZA MLIJEKO/VODU 0,9L RFnajniže u lancu Jadranka 21,49 €23,88 €/l
- AMIGA NO BRAND KERAMICKI VRC ZA MLIJEKO 12X9X10CMnajniže u Plodinama 1,99 €
- POSUDICA ZA ŠEĆER 210 ML I VRČIĆ ZA MLIJEKO SET KBnajniže u Stridonu 3,09 €14,71 €/l
- KB D.O.O. VRČIĆ ZA MLIJEKO KERAM. DEKOR. 14X10 cm KBnajniže u lancu Trgovina Krk 4,64 €