1,0L JAMNICA NARANČADA PET
Najniža danas
11,03 €
1,84 €/l · u 1 lancu
u Metrou
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 2.8. do 3.10.
Po lancima
- Metro 11,03 €1,84 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 30 dana: 11,03 € (2.10.)
11,03 €
2.8.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03856028507680
- Metro
-
11,03 €
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- JAMNICA PLUS D.O.O. GAZIRANO PIĆE NARANČADA 0,5 L PET JAMNICAnajniže u Lidlu 1,19 €2,38 €/l
- JAMNICA PLUS D.O.O. GAZIRANO PIĆE NARANČADA 1L PET JAMNICAnajniže u Bosi akcija 1,75 €1,75 €/l
- PIPI PIPI NARANČA 1 l PET GAZIRANI SOKnajniže u Studencu akcija 0,90 €0,90 €/l
- PIPI GAZ PIĆE PIPI NARA 0.5L PET DALMACInajniže u lancu Djelo Vodice 1,12 €2,24 €/l
- PRO SPORT NAPITAK PRO SPORT NARANČA 0.75L JAMNnajniže u Kauflandu akcija 1,35 €1,80 €/l
- JAMNICA PLUS D.O.O. VODA JANA VITAMIN NARANČA 1,5 L PET JAM.najniže u KTC-u 1,59 €1,06 €/l