Eva Tuna s povrćem 100g
1,65 €
16,50 €/kg · u 14 lanaca
u Studencu
Prosječna
2,32 € 14 lanaca
Najviša
2,79 € u lancu Trgovina Krk
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Studenacakcija 1,65 €16,50 €/kg
- Kauflandakcija 1,74 €17,40 €/kg
- Ribola 2,15 €21,50 €/kg
- Stridon 2,15 €21,50 €/kg
- Gavranović 2,39 €23,90 €/kg
- KTC 2,39 €23,90 €/kg
- NTL 2,39 €23,90 €/kg
- Metro 2,44 €24,40 €/kg
- Boso 2,45 €24,50 €/kg
- Jadranka 2,49 €24,90 €/kg
- Plodine 2,49 €24,90 €/kg
- Tommy 2,49 €24,90 €/kg
- Trgocentar 2,49 €24,90 €/kg
- Trgovina Krk 2,79 €27,90 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03856020263157. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Studenac
-
1,65 €; akcija je počela prije naših zapisa
Izvor: cjenik Studenac, trgovina T840, 3.10.2026. (Vukovarska 26, DUBROVNIK)
- Kaufland
-
1,74 €; akcija je počela prije naših zapisa (-30%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Ribola
-
2,15 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Stridon
-
2,15 € (-10%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.17, 3.10.2026. (Dugoselska 102, S.Kraljevec)
- Gavranović
-
2,39 €
Izvor: cjenik Gavranović, trgovina 199, 3.10.2026. (Majstorska 9, ZAGREB)
- KTC
-
2,39 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- NTL
-
2,39 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10101, 3.10.2026. (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
- Metro
-
2,44 € (+1%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
- Boso
-
2,45 € (+2%)
Izvor: cjenik Boso, trgovina 2409, 3.10.2026. (H.D.Genschera 22b, Vinkovci)
- Jadranka
-
2,49 € (+0%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- Plodine
-
2,49 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Tommy
-
2,49 € (+0%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Trgocentar
-
2,49 € (-11%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P060, 3.10.2026. (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
- Trgovina Krk
-
2,79 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 121185, 3.10.2026. (ul. Stjepana Skreblina 3, PREGRADA)
Druge veličine
- TUNA POVRĆE 115 g R AJČICA EVAnajniže u Studencu akcija 1,55 €13,48 €/kg
- EVA PAŠTETA EVA TUNA POVRĆE LIM 95 Gnajniže u Tommyju akcija 1,29 €13,58 €/kg
- EVA 100G EVA TUNA S POVRĆEM UMAKnajniže u Metrou 73,13 €24,38 €/kg
- EVA TUNA S POVR.A LA PROVENCAL 100 gr MIRELA (48)najniže u Stridonu 0,94 €9,40 €/kg