Pecivo kajzerica 60 g
Najniža danas
0,13 €
2,17 €/kg · u 2 lanca
u Sparu
Prosječna
0,13 € 2 lanca
Najviša
0,13 € u Sparu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 28.8. do 3.10.
Po lancima
- Spar 0,13 €2,17 €/kg
- Trgocentar 0,13 €2,17 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 30 dana: 0,13 € (2.10.)
0,13 €
28.8.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03856016903999. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Spar
-
0,13 € (+0%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87063, 3.10.2026. (zagreb dobroniceva7)
- Trgocentar
-
0,13 € (+0%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P060, 3.10.2026. (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- GRADSKA PEKARA BJELOVAR PEČ.PECIVO KAJZERICA 55 gnajniže u Studencu 0,13 €2,36 €/kg
- GRADSKA PEKARA d.o.o. PECIVO GP KAJZERICA 50g 5/1 PAK.najniže u Studencu 0,65 €2,60 €/kg
- PIKO PECIVO KAJZER. PAK. 250 g PIKnajniže u Tommyju 0,70 €2,80 €/kg
- PECIVO KAJZERICA 60gnajniže u Ribolu 0,26 €4,33 €/kg
- LA LORRAINE 150X35G PECIVO KAJZERICA MIXnajniže u Metrou 26,24 €5,00 €/kg
- KLARA ZP N-PECIVO KAJZERICA 60Gnajniže u lancu Vrutak 0,13 €2,17 €/kg
Ista cijena u svim lancima. Što to znači?