PECIVO LIZIKA 180 g KLARA
0,69 €
3,83 €/kg · u 3 lanca
u Ribolu
Prosječna
0,91 € 3 lanca
Najviša
1,19 € u lancu Trgovina Krk
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 29.9. do 3.10.
Po lancima
- Ribola 0,69 €3,83 €/kg
- Plodine 0,86 €4,73 €/kg
- Trgovina Krk 1,19 €6,54 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03856016901896. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Ribola
-
0,69 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Plodine
-
0,86 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 008, 3.10.2026. (STEFANOVECKI ZAVOJ 10, ZAGREB)
- Trgovina Krk
-
1,19 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111001, 3.10.2026. (Dubasljanska 80, MALINSKA)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- KLARA PECIVO LIZIKA 180g KLARAnajniže u Sparu 0,69 €3,83 €/kg
- KLARA D.D. PECIVO LIZIKA PAK 180 g KLARAnajniže u Stridonu 0,95 €5,28 €/kg
- KLARA-REG. I CENT.PEK PECIVO LIZIKA ZP KLARA 200gnajniže u Studencu 0,99 €4,95 €/kg
- ZAGREBAČKE PEKARNE KLARA D.D. LIZIKA 1/1 200g KLARAnajniže u lancu Gavranović 0,69 €3,45 €/kg