ENTELVITA LIMUN 200g
1,15 €
5,75 €/kg · u 3 lanca
u NTL-u
Prosječna
1,51 € 3 lanca
Najviša
1,79 € u lancu Gavranović
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- NTL 1,15 €5,75 €/kg
- Boso 1,59 €7,95 €/kg
- Gavranović 1,79 €8,95 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03856003950562. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- NTL
-
1,15 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10101, 3.10.2026. (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
- Boso
-
1,59 € (+0%)
Izvor: cjenik Boso, trgovina 2409, 3.10.2026. (H.D.Genschera 22b, Vinkovci)
- Gavranović
-
1,79 €
Izvor: cjenik Gavranović, trgovina 222, 3.10.2026. (Brace Gojaka 4, KARLOVAC)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- ENTELVITA INSTANT NAPITAK LIMUN VREĆICA 500g ENTELVITAnajniže u NTL-u 2,65 €5,30 €/kg
- ENTELVITA INSTANT NAPITAK LIMUN VREĆICA 1kg ENTELVITAnajniže u NTL-u 4,25 €4,25 €/kg
- NTL - Robna marka prehrana ENTELVITA LIMUN 500g NTLnajniže u lancu Gavranović 2,99 €5,98 €/kg
- NTL - Robna marka prehrana ENTELVITA LIMUN 1kg NTLnajniže u lancu Trgovina Krk 4,45 €4,45 €/kg
- NTL - Robna marka prehrana ENTELVITA LIMUN 200 g NTLnajniže u lancu Gavranović 1,59 €7,95 €/kg