ENTELVITA NARANČA 500g
2,65 €
5,30 €/kg · u 3 lanca
u NTL-u
Prosječna
2,91 € 3 lanca
Najviša
3,09 € u lancu Gavranović
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- NTL 2,65 €5,30 €/kg
- Boso 2,99 €5,98 €/kg
- Gavranović 3,09 €6,18 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03856003950548. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- NTL
-
2,65 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10101, 3.10.2026. (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
- Boso
-
2,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Boso, trgovina 2409, 3.10.2026. (H.D.Genschera 22b, Vinkovci)
- Gavranović
-
3,09 €
Izvor: cjenik Gavranović, trgovina 199, 3.10.2026. (Majstorska 9, ZAGREB)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- ENTELVITA INSTANT NAPITAK NARANČA BOCA 200g ENTELVITAnajniže u NTL-u 1,15 €5,75 €/kg
- ENTELVITA INSTANT NAPITAK NARANČA VREĆICA 1kg ENTELVITAnajniže u NTL-u 4,25 €4,25 €/kg
- NTL - Robna marka prehrana ENTELVITA NARANČA 500g NTLnajniže u lancu Gavranović 2,99 €5,98 €/kg
- NTL - Robna marka prehrana ENTELVITA NARANČA 200 g NTLnajniže u lancu Gavranović 1,59 €7,95 €/kg
- NTL - Robna marka prehrana ENTELVITA NARANČA 1kg NTLnajniže u lancu Trgovina Krk 4,45 €4,45 €/kg