JUHA INST.NOODLES PILETINA 75 gr
0,29 €
3,87 €/kg · u 3 lanca
u NTL-u
Prosječna
0,49 € 3 lanca
Najviša
0,60 € u Bosi
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- NTL 0,29 €3,87 €/kg
- Trgovina Krk 0,59 €7,87 €/kg
- Boso 0,60 €8,00 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03856003950258. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- NTL
-
0,29 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10101, 3.10.2026. (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
- Trgovina Krk
-
0,59 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111001, 3.10.2026. (Dubasljanska 80, MALINSKA)
- Boso
-
0,60 € (+0%)
Izvor: cjenik Boso, trgovina 2410, 3.10.2026. (ŠKOLSKA 39, Vinkovci)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- NTL JUHA.INST.NOODLES PILETINA 4x75 g NTLnajniže u NTL-u 1,69 €5,63 €/kg
- AWT INTERNATIONAL D.O.O JUHA INSTANT S TJESTENINOM SPEC. PILETINA 5U1 375 g INDO MIEnajniže u Bosi 0,66 €8,80 €/kg
- PODRAVKA D.D. NOODLES SIMPLY KOKOŠJI 355 g FINI MINInajniže u Kauflandu akcija 1,19 €3,35 €/kg
- FINI MINI TJEST TERIYAKI 3/1 225 g FINI MINInajniže u Kauflandu 1,09 €4,84 €/kg