President sir Dimsi 400 g
3,89 €
9,72 €/kg · u 16 lanaca
u Dukatu
Prosječna
5,24 € 16 lanaca
Najviša
6,79 € u NTL-u
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 28.9. do 3.10.
Po lancima
- Dukat 3,89 €9,72 €/kg
- Ribolaakcija 3,99 €9,97 €/kg
- Trgocentarakcija 3,99 €9,97 €/kg
- Metro 4,54 €11,35 €/kg
- Spar 4,99 €12,47 €/kg
- Jadranka 5,39 €13,47 €/kg
- Kaufland 5,39 €13,47 €/kg
- Konzum 5,39 €13,47 €/kg
- Plodine 5,39 €13,47 €/kg
- Tommy 5,39 €13,47 €/kg
- Vrutak 5,39 €13,47 €/kg
- Djelo Vodice 5,49 €13,72 €/kg
- Stridon 5,65 €14,12 €/kg
- Studenac 5,99 €14,97 €/kg
- Stanic 6,19 €15,47 €/kg
- NTL 6,79 €16,97 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03850355007288. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Dukat
-
3,89 € (+0%)
Izvor: cjenik Dukat, trgovina 730001, 3.10.2026. (dolac-2, zagreb)
- Ribola
-
3,99 €; akcija je počela prije naših zapisa (-26%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Trgocentar
-
3,99 €; akcija je počela prije naših zapisa (-32%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P100, 3.10.2026. (VRANKOVEC SV KRIZ ZACRETJE)
- Metro
-
4,54 € (+1%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
- Spar
-
4,99 € (-4%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87001, 3.10.2026. (varazdin optujska 171)
- Jadranka
-
5,39 € (+7%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- Kaufland
-
5,39 € (+4%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Konzum
-
5,39 € (+4%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0010, 3.10.2026. (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Plodine
-
5,39 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Tommy
-
5,39 € (+4%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Vrutak
-
5,39 € (+4%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- Djelo Vodice
-
5,49 € (+4%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Stridon
-
5,65 € (-8%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.17, 3.10.2026. (Dugoselska 102, S.Kraljevec)
- Studenac
-
5,99 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Stanic
-
6,19 € (+3%)
Izvor: cjenik Stanic, trgovina 136, 3.10.2026. (GRABOVAC)
- NTL
-
6,79 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10101, 3.10.2026. (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- DUKAT-PRESIDENT SIR PICOK DIMSI 140 G PRESIDENT DUKATnajniže u Stridonu 1,54 €11,00 €/kg
- DUKAT D.D. SIR DIMSI SLICE 150 G PRESIDENnajniže u Dukatu 2,59 €17,27 €/kg
- President Sir Dimsi President bloknajniže u Dukatu 8,69 €8,69 €/kg
- PRESIDENT PICOK DIMSI 140 g DUKATnajniže u Stridonu 1,31 €9,36 €/kg
- DUKAT-PRESIDENT SIR DIMSI BLOK CCA 2,5 KG PRESIDENT DUKATnajniže u Plodinama 12,40 €4,96 €/kg
- PRESIDENT SIR POLUTV DOM DIMLJ 300g PRESIDENTnajniže u Dukatu 4,79 €15,97 €/kg