Dukat vrhnje za šlag 33% 200 g
1,07 €
5,35 €/kg · u 12 lanaca
u Dukatu
Prosječna
2,16 € 12 lanaca
Najviša
2,79 € u lancu Trgovina Krk
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 28.9. do 3.10.
Po lancima
- Dukat 1,07 €5,35 €/kg
- Ribola 1,46 €7,30 €/kg
- Kaufland 2,09 €10,45 €/kg
- Plodine 2,09 €10,45 €/kg
- Spar 2,09 €10,45 €/kg
- Studenac 2,25 €11,25 €/kg
- Jadranka 2,29 €11,45 €/kg
- KTC 2,29 €11,45 €/kg
- Tommy 2,29 €11,45 €/kg
- Djelo Vodice 2,49 €12,45 €/kg
- Gavranović 2,69 €13,45 €/kg
- Trgovina Krk 2,79 €13,95 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03850354001317. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Dukat
-
1,07 € (-40%)
Izvor: cjenik Dukat, trgovina 733315, 3.10.2026. (ulica-hrvatske-republike-31-b, osijek)
- Ribola
-
1,46 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 027, 3.10.2026. (Domovinskog rata 51 Sinj)
- Kaufland
-
2,09 € (-5%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Plodine
-
2,09 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 007, 3.10.2026. (OSJECKA 50, RIJEKA)
- Spar
-
2,09 € (-9%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87002, 3.10.2026. (valpovo ivana fuderera hanzike 3)
- Studenac
-
2,25 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Jadranka
-
2,29 € (+15%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- KTC
-
2,29 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ40, 3.10.2026. (IVANA CESMICKOG 15 KOPRIVNICA)
- Tommy
-
2,29 € (+5%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Djelo Vodice
-
2,49 € (+25%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Gavranović
-
2,69 €
Izvor: cjenik Gavranović, trgovina 370, 3.10.2026. (Stupnicka 14, ZAGREB)
- Trgovina Krk
-
2,79 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111110, 3.10.2026. (I.G. Kovacica 178, RAVNA GORA)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- BRZO&FINO VRHNJE ZA ŠLAG 33% MM 0.5kg DUKATnajniže u lancu Stanic 2,40 €4,80 €/kg
- DUKAT 500G B&F VRHNJE ŠLAG 33%najniže u Dukatu 3,29 €6,58 €/kg
- Dukat Dukat vrhnje za šlag 33% mm 500 gnajniže u Stridonu 3,35 €6,70 €/kg
- DUKAT DECORO PRIPRAVAK ZA ŠLAG BILJNA MAST 1L (12) DUKATnajniže u Stridonu 2,52 €2,52 €/l
- DUKAT BRZO&FINO VRHNJE ZA ŠLAG 200 g 33%najniže u Dukatu 1,07 €5,35 €/kg
- DUKAT N-VRHNJE BiF ZA ŠLAG 36%MM 200G-24/1- DUKAT 486najniže u lancu Vrutak 2,29 €11,45 €/kg