VRHNJE ZA KUHANJE 200 g
Najniža danas
0,89 €
4,45 €/kg · u 2 lanca
u Dukatu
Prosječna
12,30 € 2 lanca
Najviša
23,70 € u Metrou
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 28.9. do 3.10.
Po lancima
- Dukat 0,89 €4,45 €/kg
- Metro 23,70 €4,94 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 6 dana naših zapisa: 0,89 € (3.10.)
0,89 €
28.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03850354001249. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Dukat
-
0,89 € (-25%)
Izvor: cjenik Dukat, trgovina 730001, 3.10.2026. (dolac-2, zagreb)
- Metro
-
23,70 € (-25%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- TOJETO VRHNJE ZA KUHANJE 20 % 500 g TO JE TOnajniže u Bosi 2,60 €5,20 €/l
- MEGGLE VRHNJE ZA KUH. 200 ml MEGGLEnajniže u Plodinama 1,49 €7,45 €/l
- MEGGLE VRHNJE ZA KUHANJE 500 ML MEGGLEnajniže u Studencu akcija 2,99 €5,98 €/l
- DUKAT MLJEČNA INDUSTRIJA DIONIČKO DRUŠTV VRHNJE ZA KUHANJE 20% 200 g DUKATnajniže u Dukatu 0,89 €4,45 €/kg
- VINDIJA D.O.O. VRHNJE ZA KUHANJE 500 ml TE VINDIJAnajniže u NTL-u 3,29 €6,58 €/l
- Meggle Meggle vrhnje za kuhanje 20% mm 200mlnajniže u Kauflandu 1,59 €7,95 €/l