PILEĆI MEDALJONI MEDITERAN 400 g
Najniža danas
6,99 €
17,47 €/kg · u 1 lancu
u Konzumu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Konzum 6,99 €17,47 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 9 dana naših zapisa: 6,99 € (3.10.)
6,99 €
25.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03850220431125. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Konzum
-
6,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0010, 3.10.2026. (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- VINDIJA D.O.O. MEDALJONI PILEĆI PANIRANI SM 660 g CEKINnajniže u Stridonu 5,99 €9,08 €/kg
- PERUTNINA MEDJIMURSKO PILE SMRZNUTI PILECI MEDALJONI SA SIROM 500 G PERUTNINAnajniže u Studencu 3,99 €7,98 €/kg
- Perutnina PILEĆI FILE MIX 600 gnajniže u Konzumu 4,99 €8,32 €/kg
- Perutnina PILEĆI MINI MIX 500 gnajniže u Plodinama 2,39 €4,78 €/kg
- MEĐIMURSKO PILE MEĐ PILE PIL JETRA SA SRCEM 400 gnajniže u Konzumu 1,69 €4,22 €/kg
- CEKIN PILEĆI PRUTIĆI OD FILEA PRSA SENF MED 400gnajniže u Konzumu 4,99 €12,47 €/kg