Poli Kobasica pileća 350 g
2,95 €
8,43 €/kg · u 4 lanca
u Kauflandu
Prosječna
3,08 € 4 lanca
Najviša
3,19 € u Konzumu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Kaufland 2,95 €8,43 €/kg
- KTC 2,99 €8,54 €/kg
- Konzum 3,19 €9,11 €/kg
- Spar 3,19 €9,11 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03850220431026. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Kaufland
-
2,95 €
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 3530, 3.10.2026. (Ulica grada Wirgesa 2 G Samobor)
- KTC
-
2,99 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ40, 3.10.2026. (IVANA CESMICKOG 15 KOPRIVNICA)
- Konzum
-
3,19 € (+7%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0010, 3.10.2026. (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Spar
-
3,19 € (-3%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87001, 3.10.2026. (varazdin optujska 171)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- PERUTNINA PRERADA POLI MEDITERAN 500 G KOM PERUTNINAnajniže u Kauflandu 3,49 €6,98 €/kg
- Poli pileća posebna 1000gnajniže u Kauflandu 5,99 €5,99 €/kg
- Poli pileća posebna kob. u um. crijnajniže u Lidlu 3,19 €6,38 €/kg
- PERUTNINA PTUJ PIPO D.O.O. KOBASICA PILEĆA POSEBNA POLI 500 g PERUTNINAnajniže u Stridonu 3,49 €6,98 €/kg
- PERUTNINA PTUJ PIPO D.O.O. KOBASICA PILEĆA POSEBNA POLI MINI 220 g PERUTNINAnajniže u lancu Jadranka akcija 1,69 €
- Poli POLI SA SIROM 500 g PERUTNINAnajniže u Metrou 4,26 €8,52 €/kg