Cekin Pileća prsa 100 g
1,46 €
14,60 €/kg · u 13 lanaca
u Stridonu
Prosječna
2,25 € 13 lanaca
Najviša
2,89 € u lancu Djelo Vodice
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Stridon 1,46 €14,60 €/kg
- Kaufland 1,99 €19,90 €/kg
- Plodine 1,99 €19,90 €/kg
- Spar 1,99 €19,90 €/kg
- Konzum 2,19 €21,90 €/kg
- Tommy 2,19 €21,90 €/kg
- Jadranka 2,29 €22,90 €/kg
- Gavranović 2,39 €23,90 €/kg
- NTL 2,45 €24,50 €/kg
- Trgocentar 2,49 €24,90 €/kg
- Trgovina Krk 2,49 €24,90 €/kg
- Vrutak 2,49 €24,90 €/kg
- Djelo Vodice 2,89 €28,90 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03850159123306. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Stridon
-
1,46 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.43, 3.10.2026. (Bartula Kašića 6, Zagreb Kvatrić)
- Kaufland
-
1,99 € (+5%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Plodine
-
1,99 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Spar
-
1,99 € (-9%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87001, 3.10.2026. (varazdin optujska 171)
- Konzum
-
2,19 € (+0%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0158, 3.10.2026. (KRALJA DRŽISLAVA 22, SPLIT)
- Tommy
-
2,19 € (+0%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Jadranka
-
2,29 € (+0%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- Gavranović
-
2,39 €
Izvor: cjenik Gavranović, trgovina 222, 3.10.2026. (Brace Gojaka 4, KARLOVAC)
- NTL
-
2,45 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10102, 3.10.2026. (Soblinecka 55, Soblinec, SESVETE)
- Trgocentar
-
2,49 € (+0%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P100, 3.10.2026. (VRANKOVEC SV KRIZ ZACRETJE)
- Trgovina Krk
-
2,49 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111045, 3.10.2026. (Sv. Vid Miholjice 202, MALINSKA)
- Vrutak
-
2,49 €
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 200, 3.10.2026. (rabarova1a)
- Djelo Vodice
-
2,89 € (+8%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- CEKIN PIL PRSA KOKA RFZ VINDIJAnajniže u Konzumu 5,99 €5,99 €/kg
- CEKIN PRSA PILEĆA U OVITKU VINDIJAnajniže u Trgocentru 9,89 €9,89 €/kg
- CEKIN PRSA PILEĆA U OVITKU 500g VINDIJAnajniže u Stridonu 4,29 €8,58 €/kg
- CEKIN PIL PRSA BEZ KOŽE NA POD VINDIJAnajniže u Studencu akcija 6,49 €
- CEKIN PRSA PIL DIMLJ MAXI DIMCEK VINDIJAnajniže u Metrou 10,25 €10,25 €/kg
- CEKIN PRSA PIL DIM NAR 250g VAC DIMCEK VINnajniže u NTL-u 3,39 €13,56 €/kg